Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

O nás

Úvod O nás

Ako vznikla www.biodoba.sk?  

V dnešnom uponáhľanom modernom svete si napriek všetkému čoraz väčšie množstvo ľudí uvedomuje, že zdravý životný štýl je nadmieru dôležitý. Čoraz viac ľudí siaha po zdravšej variante každej potraviny, zdravšej variante liečív či kozmetiky a preto túto dobu možno nazvať "Bio doba", pretože už len nápis BIO v nás vzbudzuje pocit zdravia :) 
A preto sme tu. A prečo práve spolupráca s PITERAQ prírodnou dekoratívnou kozmetikou? Pretože PITERAQ, ako jedna z mála z cenovo dostupných prírodných eko, bio, vegan dekoratívnych kozmetík obsahuje 98% prírodných zložiek vo svojej kozmetike. Nie je testovaná na zvieratách, je v recyklovateľných obaloch, neobsahuje živočíšne zložky a je  prírodná. Neobsahuje parabény, PEGy, ftaláty, silikóny, alkohol, parafíny a iné pre telo zaťažujúce zložky. 
PITERAQ prírodná dekoratívna kozmetika je vhodná aj pre citlivú pleť či alergikov.
Preto náš koncept priniesť viac prírodných produktov na náš trh tak  PITERAQ dokonale dopĺňa. 

Kto alebo čo je PITERAQ?


PITERAQ. Sme príroda.


PITERAQ z grónštiny do slovenčiny v preklade „ vietor krásy“ alebo „vánok krásy“.

PITERAQ , mladá talianska rýchlo rozrastajúca sa spoločnosť v oblasti prírodnej dekoratívnej kozmetiky a jej príslušenstva. 
PITERAQ pochádza z tých najmenej kontaminovaných kútov sveta, z ktorých si odniesol tajomstvo nezameniteľného kúzla. Jedinečná sila, ktorú vie dať iba príroda v svojej nekonečnej štedrosti. PITERAQ je nová kozmetická línia eko bio mejkapu biologického pôvodu špičkovej kvality, dermatologicky testovaná, ekologicky šetrná a „cruelty free“ , teda netestovaná na zvieratách neobsahujúca PEG, parabény, silikóny, ftaláty, alkohol a žiadne deriváty živočíšneho pôvodu.
 Povedali sme nie parabénom, glykoléterom, nie PEG-om, nie nano- čiastočkám. Povedali sme áno prírodným vôňam, minerálom, esenciálnym olejom a vitamínom, pretože príroda nepotrebuje nič pridávať.
Mysleli sme na budúcnosť a tých, ktorí  s nami žijú. Z tohto dôvodu nie sú naše výrobky testované na zvieratách a majú certifikát Vegan OK. Znížili sme na minimum náklady na znečistenie ekologicky šetrným a biologicky rozložiteľným obalom a vyvinuli úsilie na zvýšenie podielu surovín pochádzajúcich z BIO zdrojov.

Kozmetika ako stvorená pre tých, ktorí milujú prírodu  tak, ako príroda miluje ich.

Copyright 2017 - 2018 © Bio doba